Informácie o počte žltých kariet
Disciplinárna komisia dáva do pozornosti, že pozastavenie športovej činnosti na 1 súťažné stretnutie sa udeľuje bez prerokovania a trest je udelený po 3., 5., 7., 9. a každej ďalšej žltej karte.
Aktualizované: 18.04.2024 21:11
meno hráča | názov školy | počet žltých kariet | |
---|---|---|---|
Viliam Kaiser | SZŠ Felix - Krásnohorská | 2 | |
Pavel Ančic | ZŠ Viničné | 1 | |
Denis Žofčák | SZŠ Felix - Krásnohorská | 1 | |
Samuel Keszeg | ZŠ Marcelová | 1 | |
Csaba Szórád | ZŠ Rozmarínová | 1 | |
Markus Roštáš | Corvín Mátyás Alapiskola, Gúta | 1 | |
Marcus Rigó | ZŠ Eotvosa s VJM | 1 | |
Ádám Mente | Corvín Mátyás Alapiskola, Gúta | 1 | |
Kristóf Kollár | Munka Utcai Alapiskola | 3 | |
Heiko Keller | ZŠ J. A. Komenského | 1 | |
Viktor Varga | ZŠ Hradná | 2 | |
Lea Máčaiová | ZŠ Nábrežná | 1 | |
Branko Mijatovič | ZŠ SNP, Šurany | 1 | |
Lucie Burešová | ZŠ s MŠ J. Holčeka, Dolný Ohaj | 1 | |
Matúš Glič | ZŠ G. Bethlena | 1 | |
Alex Čvirik | ZŠ Hradná | 1 | |
Nicolas Donely | ZŠ SNP, Šurany | 1 | |
Peter Broško | ZŠ Hradná | 1 | |
Filip Švajda | ZŠ Hradná | 1 | |
Illia Holovinov | ZŠ sv. Marka | 1 | |
Jakub Húdik | ZŠ s MŠ sv. Gorazda | 1 | |
Alexej Bidelnica | ZŠ Tulipánová | 1 | |
Matej Mikla | ZŠ Tulipánová | 1 | |
Kluka | ZŠ s MŠ Alekšince | 1 | |
Samuel Mládek | ZŠ Tekovské Lužany | 1 | |
Lucas Cako | ZŠ Tekovské Lužany | 1 | |
Milan Rafael | ZŠ Kozárovce | 4 | |
Marko Remeta | ZŠ ul. sv. Michala | 1 | |
Nikolas Mičo | ZŠ s MŠ Hronské Kľačany | 1 | |
Štefan Švec | ZŠ s MŠ Juraja Holčeka, Dolný Ohaj | 1 | |
Štefan Kuruc | ZŠ G. Bethlena | 2 | |
Tibor Procházka | ZŠ Hradná | 1 | |
Miriam Martišová | ZŠ s MŠ Na Hôrke | 1 | |
Matúš Malý | ZŠ s MŠ sv. Gorazda | 1 | |
Christopher Nagy | ZŠ Kráľa Svätopluka | 2 | |
Tomáš Szeiff | ZŠ ul. sv. Michala | 1 | |
Filip Bridiš | ZŠ Pri Podlužianke | 2 | |
Ján Simon Szilvás | ZŠ Tekovské Lužany | 1 | |
Roberto Gergo | ZŠ Tekovské Lužany | 1 | |
Tomáš Kováčik | ZŠ Pri Podlužianke | 1 | |
Samuel Vitál | ZŠ ul. sv. Michala | 1 | |
Martin Ivan | ZŠ Pri Podlužianke | 1 | |
Filip Kuruc | ZŠ Andreja Kmeťa | 1 | |
Lukáš Gašperák | ZŠ Saratovská | 1 | |
Radoslav Zlatňanský | ZŠ Pri Podlužianke | 1 | |
Kamil Polovka | ZŠ Š. Senčíka, Starý Tekov | 1 | |
Bence Zoltán Adora | ZŠ J. Aranya, Okoč | 1 | |
Lucas Helmke | Szabó Gyula Alapiskola | 1 | |
Áron Horváth | Koczán Mór Alapiskola, Č. Radvaň | 1 | |
Zétény Almási | ZŠ J. Aranya, Okoč | 1 | |
János Pint | Munka Utcai Alapiskola | 1 | |
Miriam Martišová | ZŠ s MŠ Na Hôrke | 1 | |
Timotej Ševčík | ZŠ Kráľa Svätopluka | 1 | |
Maroš Janev | ZŠ sv. Marka | 1 | |
Jakub Tinák | ZŠ Škultétyho | 1 | |
Matúš Petro | ZŠ Sokolíkova | 1 | |
Lukáš Nagy | ZŠ Tbiliská | 1 | |
Jonáš Holčák | ZŠ Sobírska | 1 | |
Adam Trabalka | Spojená škola Pankúchova | 1 | |
David Puškár | ZŠ Pohraničná | 2 | |
Michael Tót | ZŠ Pohraničná | 1 | |
Adrián Dohnanec | ZŠ Pohraničná | 1 | |
Sebastián Graus | ZŠ Š. Senčíka, Starý Tekov | 1 | |
Mathias Sárka | ZŠ Andreja Kmeťa | 1 | |
Tomáš Fulop | ZŠ ul. sv. Michala | 1 | |
Kristián Gočala | ZŠ s MŠ Hronské Kľačany | 1 | |
Dávid Beke | ZŠ Eotvosa s VJM | 1 | |